Viser malerier 60-90 af 2685
Akryl maleri 'Blomster i min have' af Aase Lind malet i

Aase Lind

'Blomster i min have'

Akryl - H40 x B40 cm

2500 kr.

Olie maleri Stop af Susanne Eskildsen malet i 2026

Susanne Eskilds

Stop

Olie - H30 x B40 cm

600 kr.

Akryl maleri Lyst i mørket af Roshanak Art  malet i 2025

Roshanak Art

Lyst i mørket

Akryl - H80 x B60 cm

2300 kr.

Akryl maleri kaffe på kanden af Inge Toft malet i 2026

Inge Toft

kaffe på kanden

Akryl - H30 x B30 cm

300 kr.

Akryl maleri 'Forår og Tulipaner' af Aase Lind malet i

Aase Lind

'Forår og Tulipaner'

Akryl - H80 x B80 cm

4500 kr.

Akryl maleri Pigen og blomsterne af O S malet i 2024

O S

Pigen og blomsterne

Akryl - H80 x B60 cm

1600 kr.

Akryl maleri 'Tropical Garden no 4' af Aase Lind malet i

Aase Lind

'Tropical Garden no 4'

Akryl - H100 x B80 cm

4500 kr.

Akryl maleri Corona af O S malet i 2021

O S

Corona

Akryl - H100 x B80 cm

3000 kr.

Akryl maleri Rød lycra af Helle Olesen malet i 2026

Helle Olesen

Rød lycra

Akryl - H119 x B79 cm

5000 kr.

Akryl maleri Childhood Freedom 2-2 af Zala Art malet i 2026

Zala Art

Childhood Freedom 2-2

Akryl - H50 x B50 cm

2500 kr.

Akvarel maleri Tom hovedet af Kim Hoffmann hytting malet i 2026

Kim Hoffmann hy

Tom hovedet

Akvarel - H42 x B29 cm

75 kr.

Akryl maleri 'Citronlandskab' af Aase Lind malet i

Aase Lind

'Citronlandskab'

Akryl - H40 x B30 cm

1000 kr.

Olie maleri Farver af Heidi Sølvberg malet i 2000

Heidi Sølvberg

Farver

Olie - H50 x B60 cm

500 kr.

Akryl maleri Evigt Øjeblik af Ulrik Schiødt malet i 2026

Ulrik Schiødt

Evigt Øjeblik

Akryl - H120 x B100 cm

9200 kr.

Akryl maleri 'White Flowers in Blue' no. 5 af Aase Lind malet i

Aase Lind

'White Flowers in Blue' n

Akryl - H100 x B100 cm

4800 kr.

Olie maleri Farver 1 af Heidi Sølvberg malet i 2000

Heidi Sølvberg

Farver 1

Olie - H50 x B60 cm

500 kr.

Akryl maleri Ligevægt af Debora P Berthelsen malet i 2021

Debora P Berthe

Ligevægt

Akryl - H116 x B90 cm

500 kr.

Akryl maleri Unavngivet af Elsabeth Palm malet i 2026

Elsabeth Palm

Unavngivet

Akryl - H40 x B30 cm

1500 kr.

Akvarel maleri Børnebørn af Debora P Berthelsen malet i 2022

Debora P Berthe

Børnebørn

Akvarel - H50 x B20 cm

500 kr.

Akryl maleri Hvem går først af Ruth Christiansen malet i 2026

Ruth Christians

Hvem går først

Akryl - H50 x B40 cm

2500 kr.

Akryl maleri Komposition i Rødt no 3 af Aase Lind malet i

Aase Lind

Komposition i Rødt no 3

Akryl - H100 x B70 cm

4800 kr.

Akryl maleri FLOWERS in Blue no 4. COMMISSION af Aase Lind malet i

Aase Lind

FLOWERS in Blue no 4. COM

Akryl - H100 x B100 cm

6000 kr.

Akryl maleri Silkeborg Langsø af Birgit Korsholm malet i 2012

Birgit Korsholm

Silkeborg Langsø

Akryl - H70 x B90 cm

999 kr.

Akryl maleri LANDSKAB i Blå/Violet af Aase Lind malet i

Aase Lind

LANDSKAB i Blå/Violet

Akryl - H50 x B50 cm

3000 kr.

Akryl maleri solgt -STILLEBEN no 1 af Aase Lind malet i

Aase Lind

solgt -STILLEBEN no 1

Akryl - H40 x B30 cm

2000 kr.

Akryl maleri BLOMSTER i Grønt (SOLGT) af Aase Lind malet i

Aase Lind

BLOMSTER i Grønt (SOLGT)

Akryl - H40 x B40 cm

2000 kr.

Blandede medier maleri Hunden af tinna winkel malet i 2011

tinna winkel

Hunden

Blandede medier - H50 x B50 cm

1500 kr.

Akryl maleri UDKANTS-DK no 3 - SOLGT. af Aase Lind malet i

Aase Lind

UDKANTS-DK no 3 - SOLGT.

Akryl - H80 x B80 cm

4800 kr.

Blandede medier maleri Afrikansk dans af tinna winkel malet i 2014

tinna winkel

Afrikansk dans

Blandede medier - H21 x B30 cm

300 kr.

Blandede medier maleri Gartneren af tinna winkel malet i 2013

tinna winkel

Gartneren

Blandede medier - H21 x B30 cm

300 kr.