Viser malerier 1080-1110 af 4760
Akryl maleri Tankemylder af Freja Ludvigsen malet i 2025

Freja Ludvigsen

Tankemylder

Akryl - H80 x B60 cm

2600 kr.

Akryl maleri Lykkelige omstændigheder af Vibeke Findshøj malet i 2026

Vibeke Findshøj

Lykkelige omstændigheder

Akryl - H60 x B50 cm

2600 kr.

Akryl maleri Colourbration af Vibeke F malet i 2018

Vibeke F

Colourbration

Akryl - H60 x B80 cm

2600 kr.

Akryl maleri Holder os oppe (2 billeder sælges samlet) af Freja Ludvigsen malet i 2026

Freja Ludvigsen

Holder os oppe (2 billede

Akryl - H40 x B30 cm

2600 kr.

Akryl maleri FR 02-26 af Flemming Rene Rasmussen malet i 2026

Flemming Rene R

FR 02-26

Akryl - H100 x B100 cm

2600 kr.

Akryl maleri Ny energi af Freja Ludvigsen malet i 2026

Freja Ludvigsen

Ny energi

Akryl - H80 x B60 cm

2600 kr.

Akryl maleri HP107 af Heidi Pedersen malet i 2021

Heidi Pedersen

HP107

Akryl - H100 x B100 cm

2600 kr.

Akryl maleri Abstrakt af Birthe Frederiksen malet i 2026

Birthe Frederik

Abstrakt

Akryl - H80 x B60 cm

2600 kr.

Akryl maleri FR 05-26 af Flemming Rene Rasmussen malet i 2026

Flemming Rene R

FR 05-26

Akryl - H100 x B100 cm

2600 kr.

Akryl maleri Giver slip (2 billeder sælges samlet) af Freja Ludvigsen malet i 2026

Freja Ludvigsen

Giver slip (2 billeder sæ

Akryl - H40 x B30 cm

2600 kr.

Akryl maleri Fuld power (2 billeder sælges samlet) af Freja Ludvigsen malet i 2026

Freja Ludvigsen

Fuld power (2 billeder sæ

Akryl - H40 x B40 cm

2600 kr.

Olie maleri Lynet af Alice Øhlenschlæger hillman malet i 2023

Alice Øhlenschl

Lynet

Olie - H60 x B60 cm

2600 kr.

Akryl maleri HP114 af Heidi Pedersen malet i 2019

Heidi Pedersen

HP114

Akryl - H100 x B100 cm

2600 kr.

Akryl maleri Bevægelse af flemming hansen malet i 2019

flemming hansen

Bevægelse

Akryl - H125 x B75 cm

2600 kr.

Akryl maleri Bevægelse af flemming hansen malet i 2019

flemming hansen

Bevægelse

Akryl - H125 x B75 cm

2600 kr.

Akryl maleri Landskab III af Alicja Pedersen malet i

Alicja Pedersen

Landskab III

Akryl - H60 x B50 cm

2600 kr.

Akryl maleri En vintermorgen af Alicja Pedersen malet i 2016

Alicja Pedersen

En vintermorgen

Akryl - H50 x B50 cm

2600 kr.

Akryl maleri Burst af Art by Joe Pearson malet i 2021

Art by Joe Pear

Burst

Akryl - H60 x B60 cm

2600 kr.

Akryl maleri HP92 af Heidi Pedersen malet i 2021

Heidi Pedersen

HP92

Akryl - H100 x B100 cm

2600 kr.

Akryl maleri Shades of Life af Tanya Jensen malet i 2023

Tanya Jensen

Shades of Life

Akryl - H50 x B40 cm

2600 kr.

Akryl maleri Robotter af Marianne Nymann Jensen malet i 2021

Marianne Nymann

Robotter

Akryl - H60 x B50 cm

2600 kr.

Akryl maleri HP19 af Heidi Pedersen malet i 2020

Heidi Pedersen

HP19

Akryl - H100 x B80 cm

2600 kr.

Akryl maleri Naturens symfoni III af Alicja Pedersen malet i 2023

Alicja Pedersen

Naturens symfoni III

Akryl - H60 x B60 cm

2600 kr.

Akryl maleri Abstrakt 6 af Art by Morten Gaarden malet i 2021

Art by Morten G

Abstrakt 6

Akryl - H80 x B100 cm

2600 kr.

Akryl maleri HP106 af Heidi Pedersen malet i 2021

Heidi Pedersen

HP106

Akryl - H100 x B100 cm

2600 kr.

Akryl maleri Bevægelse af flemming hansen malet i 2019

flemming hansen

Bevægelse

Akryl - H125 x B75 cm

2600 kr.

Akryl maleri Bevægelse af flemming hansen malet i

flemming hansen

Bevægelse

Akryl - H125 x B75 cm

2600 kr.

Akryl maleri HP21 af Heidi Pedersen malet i 2020

Heidi Pedersen

HP21

Akryl - H100 x B100 cm

2600 kr.

Akryl maleri Blomster i sneen af Marianne Nymann Jensen malet i 2022

Marianne Nymann

Blomster i sneen

Akryl - H50 x B60 cm

2600 kr.

Blandede medier maleri Whispering Void af Sille Elkjær Nielsen malet i 2025

Sille Elkjær Ni

Whispering Void

Blandede medier - H100 x B120 cm

2599 kr.